Rubriigid
Kategooriata

Pea oma sõpru meeles

Pea alati oma sõpru meeles! Selleks on mitmeid viise kuidas seda teha.

Rubriigid
Kategooriata

Algab jalkapidu Kataris

Täpselt nädala pärast, see tähendab 20. novembril algab jälle kauaoodatud jalgpalli MM 2022, seekord oli ootamise periood selle võrra pikem, et finaalturniir ei toimunud tavapäraseks saanud suvilsel ajal vaid on lükatud Katari palava kliima tõttu novembrisse kui seal on vähegi talutavad temperatuurid.

Rubriigid
Kategooriata

Online kasiinod ja tasuta keerutused

Uute mängijate kaasamiseks pakuvad paljud online kasiinod erinevaid boonuseid ja pakkumisi. Tasuta spinnid ilma sissemakseta on neist ühed populaarsemaid, kuid võimalik on saada ka esimese sissemakse boonust teatud protsendina lisaks oma sissemaksele, tasuta keerutusi koos esimese sissemaksega või konkreetses summas boonust.

Rubriigid
Kategooriata

Kuidas luua e-poodi – algõpe koos näidetega

E-poed on juba aastaid eksisteerinud alates veebi võimalikuks saamisega ning üha enam kolivad ka ärid oma tegevuse 2021.aastal veebipoodidesse üle. Kuna veebipoode on võimalik luua ka endal diivanil arvutis istudes ning ei pea kasutama mõne IT spetsialisti abi, saab poe luua vastavalt endale üles seatud vajadustele ning eelarve alusel, mis sobib just igale äri alustajale.

Rubriigid
Kategooriata

Sõpradele tervituste ja soovide saatmine

Kuidas praegusel keerulisel ajal oma sõpradele tervitused ja head soovid saata? Et järjest enam on jõudu saanud digitaalne kanal meie elus ja olus siis võiks ka sellest lähtuda nende eelpoolnimetatud olukordade kõige lihtsamaks lahendamiseks.

Rubriigid
Kategooriata

Parimad Pokkerimängijad Eestis

Iga aasta valitakse Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni poolt aasta parimad tegijad ja seda tehakse mitmes erinevas kategoorias. 2020.aasta võitjad teatati aasta lõpus ning kategooriad jagunevad järgmiselt:

Rubriigid
Kategooriata

2021.aastal enim oodatud Eesti IT Startup firmad

Juba 10.aastat on Eesti Startup firmad vallutanud oma toodetega kodumaad ja välisriike. Loomingulised inimesed ja visa hing aitavad alati kaasa millegi huvitava loomisele ning kui 2020.aasta oli pigem mõjutustega pandeemiast, siis 2021.aastal ootab ees rohkem IT vallas loodud startup rakendustele.