Rubriigid
Kategooriata

Online kasiinod ja tasuta keerutused

Uute mängijate kaasamiseks pakuvad paljud online kasiinod erinevaid boonuseid ja pakkumisi. Tasuta spinnid ilma sissemakseta on neist ühed populaarsemaid, kuid võimalik on saada ka esimese sissemakse boonust teatud protsendina lisaks oma sissemaksele, tasuta keerutusi koos esimese sissemaksega või konkreetses summas boonust.

Kui oled aga eriline õnneseen võid esimese kliendina saada pakkumise, kus liitumisel antakse nii tasuta keerutusi kui ka boonusraha. Üheks selliseks võimaluseks on näiteks Betsafe boonus. Siiski on kõigi nende pakkumistega seotud täiendavad tingimused, mida tuleb iga kord jälgida. 

Tasuta spinnide boonuste tüübid

Kõikidel tasuta spinnide boonustel on sama eesmärk: anda sulle lisaraha, mis aitab sul võita päris raha, kui mängid oma eelistatud kasiinos slotimänge. Samas ei ole kõik tasuta spinnide boonused ühesugused.

  • Tasuta keerutuste sissemakse boonus

Sissemaksega boonuse tasuta keerutused on ilmselt kõige levinum kampaania. Parimad tasuta keerutustega online kasiinod pakuvad väikese sissemakse eest ohtralt tasuta keerutusi ning annavad sulle piisavalt aega nende nautimiseks.

  • Ilma sissemakseta tasuta keerutuste boonus

Ilma sissemakseta tasuta keerutused on mängijate jaoks kõige populaarsem pakkumine, kuna need ei nõua mängijatelt enne tasuta keerutuste saamist sissemakse tegemist. Neid tasuta spinne antakse uutele mängijatele tasuta ja tavaliselt kaasnevad nendega panustamise nõuded.

Tihti on raha kontolt väljamakseks nõutav ka minimaalne sissemakse, et online kasiino saaks sinu isikut tuvastada. Samas mõned online kasiinod pakuvad tasuta keerutusi ilma sissemakseta, mis tähendab, et saad oma võidud välja võtta ilma, et oleksid eelnevalt täitnud mingeid nõudeid.

  • Sissemakse boonus + tasuta spinnid

Mõned kasiinod pakuvad tüüpilist boonust (nt 100% boonusraha sissemaksele kuni 100 eurot), kuid pakkumisse on lisatud ka tasuta keerutused. Seda tüüpi boonustega kaasnevad ka panustamise nõuded, seega veendu, et olete nendega enne boonuse vastuvõtmist põhjalikult kursis.

  • Tasuta spinnid auhinnana

Mõnikord võib online kasiino sulle ka auhinnana tasuta keerutusi välja anda. Tavaliselt juhtub see siis, kui oled registreerunud kasiino lojaalsuse või VIP-programmi ning saad osana oma lojaalsuse eest tasuta keerutusi. Teisest küljest, kui sulle meeldivad erinevad kasiinos toimuvad turniirid, võid kõrgel kohal lõpetades saada auhinnaks ka tasuta keerutusi.

Mõned kasiinod jagavad tasuta keerutusi ka teatud saavutuste lõpetamise või seatud väljakutsete (nt teatud arvu mängude mängimise või kindla võidukombinatsiooni) sooritamise eest.

Tasuta keerutuste pakkumised

Online kasiinode boonused ja pakkumised ei lõpe pärast tervituspaketti. Tegelikult pakuvad enamik online kasiinosid tasuta keerutusi ka juba olemasolevatele mängijatele ja teevad seda üsna sageli. Loomulikult võib nende pakkumiste sagedus ja tingimuste ülesehitus erinevate kasiinode vahel drastiliselt erineda.

Mõned online kasiinod soovivad oma pakkumisi regulaarselt muuta, samas kui teised eelistavad hoida järjepidevat joont. Paljudele online kasiinodele meeldib teha oma klientidele iganädalane uus pakkumine, mida saab taotleda madalate sissemaksetega ja tasuta keerutuste boonus võimaldab siis mängijate jaoks igal nädalal tõsta esile erinevat slotimängu.

Tasuta keerutuste slotimängud

Kindlasti võib öelda, et on mõned konkreetsed slotimängud, kus tasuta keerutusi on märksa tõenäolisem endale saada. Üheks parimaks näiteks on NetEnt mängutootja slotikas Starburst, mida online kasiinod tihti oma mängude valikus soovivad esile tõsta. 

Kui sa pole valmis tasuta keerutuste pakkumist veel taotlema, mängi mõnda slotikat algselt demo versioonis. Päris raha sa küll ei võida, kuid see annab palju parema ettekujutuse, millistel slotikatel soovid oma tasuta keerutusi hiljem mängida.