Rubriigid
Kategooriata

Sõpradele tervituste ja soovide saatmine

Kuidas praegusel keerulisel ajal oma sõpradele tervitused ja head soovid saata? Et järjest enam on jõudu saanud digitaalne kanal meie elus ja olus siis võiks ka sellest lähtuda nende eelpoolnimetatud olukordade kõige lihtsamaks lahendamiseks.

Saada tervitused sotsiaalmeedias, nagu Facebook, VKontakte, Twitter ning Instagram või sõnumivahetusprogrammis, näiteks Facetime, Skype, Google Messages, WhatsApp või mõni muu alternatiiv mida ühiselt kasutate.

Lisa sinna juurde järgnevast valikust luuletused ning võidki sõnumi teele panna. Tähtpäevade puhul vali kindlasti ka täpsem kategooria, nagu sünnipäeva luuletused või mõni muu, et ka salm ikka teemasse läheks.

Kõigele ei pea keeruliselt lähenema, lihtsalt näita, et mäletad ja hoolid ning meeles pead! Olgu siis selleks sõbrapäev, nimepäev, eelpoolmaintud sünnipäev, mõni rahvuspüha nagu iseseisvuspäev või rohkem rahvalik püha nagu jaanipäev või jõulud. Piire ja piiranguid ei ole. Eriti loogiline on see siis kui teid lahutab pikem distants ning kokkusaamine juba selle tõttu võimatu või vähemalt raskendatud. Liites siia juurde veel erinevad reisipiirangud tundub eelpoolkirjutatu juba kui ainus võimalus mõnes olukorras.

Lisaks siia juurde ka mõned tekstilised emotsiooniikoonid mis sellistel puhkudel natuke värvi juurde lisavad. Vali neist mõned:

😍 – naerunägu südametega

😘 – suust tulev süda

🎅 – jõuluvana

🎄 – jõulukuusk

🎆 – uusaasta tulevärk

🎉 – peopasun

🎈 – õhupall

👰 – pruut

💃 – tantsiv tüdruk

💕 – südamed armastuse näitamiseks

🌹 – lill, roos

🌷 – lill, tulp

Saad need siitsamast kopeerida oma kirja. Neid toetavad kõik paremad äpid ja veebilehed.

Ning kui ikkagi selle interneti kasutamise oskusega niikaugele jõutud pole, et neid eelpoolnimetatud rakendusi ja keskkondi hallata oskaks siis on võimalikud kõikvõimalikud aegumatud lahendused – alati annab ju saata paberkaardi.

Vanakooli inimestele võib tunduda ka e-mail hea lahendusena aga tigupost nagu seda ka nimetakse sellistel puhkudel päris eduline pole. Kes oma e-maile pidupäevadel ikka loevad, sinna postkasti võivad saabuda ju ka töömeilid ja kes ikka oma eraelu ja tööd segada tahavad.

Telefonid kas pildistamiseks või filmimiseks on aga iga endast lugupidava isiku käes ja taskus olemas ning sinna ka mõni kõnealune rakendus installeeritud.